Koncert dla Piotrka Kotowskiego

Osiem lat temu chłopiec uległ wypadkowi komunikacyjnemu, na skutek którego został całkowicie sparaliżowany i niewydolny oddechowo. 11 lutego w Domu Kultury Janowo odbędzie się koncert – zbiórka środków na jego dalszą rehabilitację.

Kolejne lata walki nauczyły rodzinę cierpliwości i szacunku do życia – nie poddają się, szukają i badamy nowe ścieżki, by Piotrkowi było chociaż odrobinę lepiej. Na szczęście pojawiają się ludzie, którzy wspierają ich całym sercem. W czwartek, 11 lutego będzie mógł pomóc każdy. Tego dnia o godzinie 18 w Domu Kultury Janowo odbędzie się koncert, który ma na celu zebranie środków na dalszą rehabilitację – niezbędną do prawidłowego funkcjonowania młodego i niezwykle dzielnego człowieka.

Będzie można usłyszeć poetyckie brzmienia Jerzego Stachury, bratanka Edwarda Stachury oraz fantastyczny zespół Shantymentalni, który hołduje nadmorskim klimatom. W przerwie odbędzie się licytacja niebanalnych gadżetów, jakie ofiarowali Krystyna Janda, Artur Barciś, Klub piłkarski Arka Gdynia, zespół Zakopower, fotograf Anna Kruszyńska.

Koncert jest biletowany. Swoim patronatem objęła go Fundacja Dzieciom “Zdążyć z pomocą”.