Ważna zmiana w Rumi

Nastąpiła istotna zmiana we władzach miasta. Stanisław Pogorzelski nie jest już pierwszym zastępcą burmistrza Rumi, ponieważ Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych wybrała go na prezesa tej firmy.

Nie wiadomo jeszcze kto zajmie puste miejsce obok burmistrza Michała Pasiecznego. Stanisław Pogorzelski był wiceburmistrzem przez prawie rok. O zmianie poinformował serwis GWE24:

Pan Marek Trzepanowski ma już za sobą 25 lat pracy w PUK-u, teraz jego rolą, jako wiceprezesa, będzie przekazać mi swoje doświadczenie i wiedzę, aby PUK w najbliższej przyszłości mógł zdynamizować swoje działania i polepszyć wyniki pracy – powiedział Stanisław Pogorzelski.

Jest on ekspertem z zakresu zarządzania i komunikacji marketingowej. Ukończył socjologię na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe Public relations i komunikacja społeczna w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku…

http://gwe24.pl/Stanislaw-Pogorzelski-prezesem-PUK-Rumia,23461.html
Nie zmienia się natomiast drugi zastępca burmistrza Rumi, którym jest Marcin Kurkowski, administratywista, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, dotychczas związany z Pomorskim Urzędem Wojewódzkim w Gdańsku, gdzie pełnił funkcję Asystenta i Doradcy Wojewody Pomorskiego, jak również zastępował Dyrektora Biura Wojewody Pomorskiego.