Wymyśl logo Zjazdu Kaszubów w Rumi

Światowy Zjazd Kaszubów w Rumi odbędzie się na samym początku lipca 2017 i będzie go promować logo. Jakie? To się dopiero okaże, ponieważ do końca marca (liczy się data wpływu) można przedstawiać swoje propozycje.

 

Wraz z formularzem zgłoszeniowym pomysły należy składać w Urzędzie Miasta Rumi w zamkniętych kopertach z napisem: „Konkurs na logo XIX Zjazdu Kaszubów w Rumi”. Każdy uczestnik konkursu może przesłać 1 projekt. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 1 500 złotych.

 

Logo Zjazdu Kaszubów w Rumi – zasady 

 

  • Logo musi być czytelne, budzić pozytywne skojarzenia z regionem Kaszub, podkreślać charakter i specyfikę Rumi – gospodarza XIX Zjazdu Kaszubów, nie powinno być skomplikowane pod względem graficznym i kolorystycznym.
  • Projekt logo powinien być dostarczony w formacie wektorowym i niezależnie od tego w jednym z formatów graficznych: JPG, PDF, EPS, AI, CDR.
  • Wszystkie pliki powinny być zapisane w rozdzielczości minimum 300 dpi i powinny dopuszczać możliwość zmiany skali bez straty jakości i proporcji (projekt logo powinien zawierać parametry techniczne niezbędne do właściwego wykorzystania zarówno na przedmiotach codziennego użytku, jak też na materiałach promocyjnych i reklamowych).
  • Prace konkursowe należy składać w następujących formatach: wydruk kolorowy w rozmiarach minimum 15 cm x 15 cm na białym papierze formatu A4, w wersji elektronicznej, zapisana na nośniku elektronicznym.