Dzień dziecka w Naszej Rumi

4 czerwca Stowarzyszenie Nasza Rumia zorganizowało festyn z okazji Dnia dziecka w Domu Harcerza w Rumi. Pomimo nie najlepszej pogody, jaka była w niedziele, ponad 200 osób zgromadziło się, aby wspólnie uczestniczyć w konkursach razem z dziećmi. 

Konkurencje były różne (dla dzieci i dla dorosłych): strzelanie z łuku, wiatrówki, rzut lotką, strzał do bramki, rzut do kosza, malowanie kamieni, wykonanie bransoletki, wykonanie wisiorka, malowanie twarzy, gry zespołowe. Każdy uczestniczący w danej konkurencji miał możliwość wygrania nagrody, a każdy z uczestników otrzymał nagrodę oraz wszyscy uczestnicy mieli możliwość posmakowania harcerskiej grochówki i pieczonej kiełbaski. Podczas zabawy dzieci i udziału w konkurencjach dla rodziców przygotowany został mały bufecik kawowy z prawdziwą drożdżówką z pieca. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przygotowanie konkurencji i ich poprowadzenie, panu Skierce za pyszną drożdżówkę oraz Urzędowi Miasta za wsparcie finansowe, dzięki której można było zorganizować tę imprezę.